WhatsApp
  • 0 (376) 213 57 57

0 (376) 213 57 57

Hakkımızda

Hakkımızda

Çankırı merkezde bulunan otelimiz, Çankırı konukseverliğinin tüm özelliklerini yansıtmayı ve konuk memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı kendine misyon edinmiştir.

Standartların üstüne çıkarttığımız zengin çeşitlilik ve kaliteli sunumu ile açık büfe kahvaltımızla çatı katımızda bulunan VIP konsept restoranımızda her yeni güne keyifle başlayın.Otelimiz oda kahvaltı konseptinde (B&B) olup öğlen ve akşam yemekleri için misafirlerimizin hizmetindedir. Otel dışından gelecek misafirlerimizin rezervasyon yaptırmasını önemle rica ederiz. Otelimizi sürekli kullanacak misafirlerimizin yarım pansiyon (HB) konaklama taleplerini resepsiyona bildirmelerini rica ederiz.

ALACARTE restoranımızda, ülkemiz ve dünya mutfağının seçkin örneklerini modern sunumlar ve özenli servisimizle sizlere sunmaktayız.

JO18 Cafe, otelimizin girişinde bulunup müşterilerimize günün yorgunluğunu atabilecekleri zengin çay, kahve çeşitleri yanında tatlı ve snack menü seçenekleri sunmaktadır.

TOPLANTI SALONU En son teknoloji ile uyumlu teknik donanım, barko ve ses altyapısı ile her türlü Kutlama, Düğün, Kına, Eğitim,Seminer gibi organizasyonlarınızda değerlendirebileceğiniz şehrimizin en modern tesisidir.

 

Hakkımızda